Meranie

                                                  sizethumbnail                            

Necítite sa úplne v poriadku?

Možno  Vám  len  chýbajú  potrebné  minerály  a  enzýmy!

Nájdite si čas pre seba a príďte si preventívne zistiť ako Vám fungujú jednotlivé orgány,  či máte dostatok minerálov   a vitamínov,  v akom stave sú Vaše bunky,  či Vám nehrozí osteoporóza  alebo nemáte prekyslený organizmus...
Nečakajte,  ak to neurobíte Vy, nikto iný to za Vás neurobí !                          
 4by3kkk    

PONÚKAME  VÁM  KOMPLETNÚ  ANALÝZU  VÁŠHO  TELA                                                                        

POMOCOU  KVANTOVÉHO  REZONANČNÉHO MAGNETICKÉHO  ANALYZÁTORA.

AKO BONUS  VÁM  PONÚKAME  MOŽNOSŤ  OPAKOVANÉHO MERANIA  ZA ÚČELOM  POROVNANIA  VÝSLEDKOV                              PO  UŽÍVANÍ  KOLOIDNÝCH  MINERÁLOV  a  ENZÝMOV  ZDARMA!

 

Dohodnite si krátke nezáväzné stretnutie a svoj organizmus začnete vnímať úplne inak  :-)             0915 966 646

                                                                        

Diagnostický prístroj Vám za necelú minútu neinvazívneho vyšetrenia (bez kvapky krvi) poskytne komplexnú analýzu                                        celkového stavu, činnosti jednotlivých orgánov a nutričnej vyváženosti Vášho organizmu. 

Môžete tak zistiť aktuálny stav Vášho organizmu, ale aj skryté problémy o ktorých ešte ani netušíte... 

Prístroj je veľmi praktickým nástrojom na overovanie vnútorného prostredia organizmu, v ktorom žijú a často aj trpia naše bunky. Cieľom je, aby sa tento stav napravil, aby sme im vytvorili vhodné prostredie so všetkým, čo potrebujú k plne funkčnému životu a metabolizmu.  

Prístroj Vám odporučí potrebné zmeny s orientáciou na doplnenie chýbajúcich stopových prvkov, minerálov a vitamínov. Doplnením chýbajúcich, pre zdravý život dôležitých látok sa v tele vytvorí priaznivé prostredie, naštartuje sa a postupne sa posilní imunitný systém a nastane regenerácia a harmónia organizmu 

Čo je kvantový rezonančný analyzátor? 

Kvantový rezonančný magnetický analyzátor 

  • bol vyvinutý po dlhých rokoch výskumov a štúdií miliónov klinických prípadov lekárskymi a počítačovými odborníkmi,
  • vykonáva komplexné diagnostikovanie ľudského tela
  • po ukončení testu získate 38 správ a 261 podrobných analýz,
  • okrem podrobnej analýzy stavu získate aj odporúčané riešenia
  • štatistická analýza sa vykonáva dôsledne pomocou vedeckých metód, presnosť určovania výsledkov je až cca 90%,
  • dokáže rozpoznať hroziace zdravotné problémy ešte pred viditeľnými príznakmi a známkami ochorenia,
  • kontrola zdravotného stavu prebieha neinvazívnym spôsobom (bez kvapky krvi), takže nemôže dôjsť k poškodeniu organizmu.

 

38 SPRÁV a 261 PODROBNÝCH ANALÝZ, ktoré prístroj vyhodnocuje:

1. Kardiovaskulárne(srdcové) a cerebrovaskulárne (mozgovo cievne) ochorenia: 15 analýz
2. Gastrointestinálne - žalúdočné funkcie: 5 analýz
3. Funkcia pečene: 5 analýz
4. Funkcia žlčníka: 5 analýz
5. Funkcia pankreasu: 3 analýzy
6. Funkcia obličiek: 4 analýzy
7. Funkcia pľúc: 4 analýzy
8. Mozgový nerv: 5 analýz
9. Kostná choroba: 4 analýzy
10. Minerálová hustota kostí: 5 analýz
11. Reumatoidná kostná choroba : 5 analýz
12. Krvný cukor- cukrovka: 3 analýzy
13. Základná fyzická kvalita: 5 analýz
14. Ľudský toxín: 4 analýzy
15. Stopové prvky: 19 analýz
16. Prostata: 3 analýzy
17. Sexuálne funkcie u mužov: 3 analýzy
18. Koža : 10 analýz
19. Endokrinný systém: 7 analýz
20. Imunitný systém: 9 analýz
21. Aminokyselina: 10 analýz
22. Ťažké kovy: 7 analýz
23. Alergia: 13 analýz
24. Oko : 8 analýz
25. Koenzýmy : 6 analýz
26. Vitamíny: 10 analýz
27. Index rastu kostí: 5 analýz
28. Gynekológia: 9 analýz
29. Prsník: 5 analýz
30. Prvky človeka : 6 komplexných správ
31. Obezita: 5 analýz
32. Kolagén: 14 analýz
33. Kanály a kolaterály(meridiany): 16 analýz
34. Pulz srdca a mozgu: 9 analýz
35. Lipidy v krvi: 7 analýz
36. Spermie a semeno: 4 analýzy
37. Menštruačný cyklus: 4 analýzy
38. Kompozitná správa-súhrn zdravotných problémov Ako ho prakticky začleniť do života?

Ak človek nerobí pre svoje zdravie nič, vo výsledkoch sa pri opakovaných meraniach nič zásadné nezmení. Ak však začnete suplementovať to, čo vám chýba, stav sa postupne zlepšuje a to detekuje aj prístroj. Neskôr tieto zmeny k lepšiemu človek spozoruje sám na sebe.

K tomu ale treba vedieť, čo konkrétne nám chýba. A práve na to nám slúži KVANTOVÝ ANALYZÁTOR.

Prístroj jednoducho funguje tak, že naznačuje smer, ktorým treba ísť a čo treba riešiť ako prvoradé a najdôležitejšie.

Je to praktická a vynikajúca diagnostická pomôcka pre ľudí, ktorí chcú zmeniť svoj život k lepšiemu, ktorým záleží na ich zdraví, zdraví svojich blízkych a majú záujem preventívne predchádzať rôznym zdravotným ťažkostiam. Je praktickým nástrojom na overovanie vnútorného prostredia organizmu a stavu buniek.   

Cieľom analýzy je včasné zistenie vnútorného energetického stavu (chýbajúce vitamíny, minerály, stopové prvky, prekyslenosť organizmu a pod.) a ukázanie smeru na nápravu nerovnováhy doplnením živín potrebných k správnemu fungovaniu tela. 

 

Kvantový rezonančný magnetický analyzátor  analyzuje slabé magnetické pole ľudských buniek, ktoré je snímané moderným elektronickým prístrojom. Zachytí elektromagnetické vlny, ktoré vysielajú bunky a porovnáva ich so štandardnými hodnotami. Elektromagnetické vlnové signály emitované ľudským telom predstavujú určitý dynamický stav ľudského tela. Vyžarované a emitované elektromagnetické vlnové signály sú rozličné v rozličných stavoch ľudského tela ako je zdravie, podlomené zdravie, choroba, atď.  Pri identifikovaní týchto špecifických elektromagnetických vlnových signáloch je možné určiť aktuálny stav organizmu.

Ľudské telo je súborom veľkého počtu buniek, ktoré sú v stave neprestajného rastu, vývoja, diferenciácie a regenerácie. Bunky sa neustále sami obnovujú prostredníctvom svojho vlastného delenia. V tele dospelého človeka sa rozdelí 25 miliónov buniek a krvné bunky (krvinky) tela sa neprestajne obnovujú.

V procese bunkového delenia a rastu sú tieto nabité telieska z atómových jadier, tvoriacich atómy, ako základná vibračná jednotka bunky. Elektróny vibrujúce mimo jadra sú v neprestajnom frekvenčnom pohybe, čo udržiava vyžarovanie elektromagnetických vĺn.

Kvantová medicína považuje za najzákladnejšiu príčinu ochorenia to, že pohyb elektrónov mimo atómové jadro a obežná dráha (orbita) sa mení, a to spôsobuje zmenu frekvencie atómov tvoriacich materiál telesných tkanív, zmenu frekvencie všetkých buniek a nakoniec zmenu frekvencie a tým aj funkciu orgánov. Keďže je elektrón nabitým telieskom (častica s nábojom), ak sa zmení pohyb elektrónov mimo atómové jadro aj orbita, elektromagnetické vlnenie vyžarované atómami, sa zmení. Energia zmien elektromagnetického vlnenia spôsobených zmenami v dôsledku chorôb ľudského tela a fyzickými zmenami nutričného stavu sú hlavnými príčinami energetickej nerovnováhy tela. Táto skutočnosť je prejavom rôznych stavov označovaných názvami podľa západnej medicíny.

Ako funguje kvantová analýza:

Frekvencia a energia slabého magnetického poľa určená priamo alebo podržaním senzora rukou sa porovnáva s rezonančnými spektrami štandardného vyžarovania chorôb a súboru nutričných indikátorov v prístroji. Po zosilnení frekvencie a energie pomocou prístroja a spracovaní počítačom je na výstupe korešpondujúca hodnota vyžarovania od negatívnej po pozitívnu. Veľkosť hodnoty vyžarovania určuje povahu a rozsah frekvencií /choroby/ a nutričnú úroveň tkaniva.

Podobá sa to princípu počúvania vysielania z rádia. Vo vzduchu sa nachádza množstvo rádiových vĺn. Ak chcete počúvať niektoré určité rozhlasové stanice, musíte naladiť rádio na zodpovedajúcu frekvenciu a v tom okamihu sa objaví zhodná rezonancia, takže dokážete toto vysielanie rozhlasu počuť. Kvantová rezonancia používa tento princíp na testovanie. Jedná sa o teóriu fungovania prírodných zákonov akcia–reakcia = frekvencia zdravia alebo frekvencia chorob.

Kvantový magnetický rezonančný analyzátor  integruje výsledky lekárskej vedy, informatiky, elektroniky, biokybernetiky. Teoretickým základom fungovania prístroja je kvantová medicína. Prístroj využíva najmodernejšie elektromagnetické technológie pre analýzu slabého a nevyváženého magnetického pólu.

Podľa výsledkov treba zo svojho jedálnička vyradiť nezdravú stravu, formou kvalitných a vysoko vstrebateľných výživových doplnkov doplniť chýbajúce vitamíny a minerály a obmedziť látky, ktoré zhoršený stav zapríčinili, napríklad nikotín a alkohol. Zmenou stravovania a životného štýlu by sa výsledky mali zlepšiť. 

Analýza prístrojom však v žiadnom prípade nenahrádza lekárske vyšetrenie. Slúži len ako preventívna metóda na včasné odhalenie hroziacich problémov a nformačná pomôcka pre nastavenie zmien celkového životného štýlu. 

Táto energetická metóda vhodne dopĺňa medicínsku diagnostiku, je prospešnou alternatívou starostlivosti o zdravie, ale nemôžeme si ju zamieňať s klasickým stanovením lekárskej diagnózy. 

Len kompetentný lekár a podrobné lekárske vyšetrenie môžu stanoviť konkrétnu diagnózu.